Uzņēmums nodarbojas ar visa veida mēbeļu montāžu ( Virtuves , skapji , kumodes, vannas istabas ). Veicam arī veikalu, salonu, muzeju, razotņu , bērnu dārzu, skolu un citu iestāžu montāžu.

Mēbeļu montāžas pakalpojumi ir paredzēti tiem, kuri vēlas ātri un vienkārši tikt pie virtuves mēbeļu vai citām sarežģītākām mēbelēm, neradot neērtības to salikšanā pašiem. Idea Crafter Group komandā ir profesionāli montētāji, kas ātri un efektīvi var salikt jūsu mēbeles, neradot Jums neertības un netērējot Jūsu dārgo laiku.

Aplūkosim mēbeļu montāžas pakalpojumu priekšrocības, ko sagaidīt un kāpēc izvēlēties Idea Crafter Group montāžas pakalpojumus.

Mēbeļu montāžas pakalpojumu priekšrocības

  • Laika ietaupījums: Mēbeļu montāža var būt laikietilpīga, īpaši, ja jums nav pieredzes vai ir ierobežotas rīku iespējas. Mēbeļu montāžas pakalpojumi var ātri veikt darbu, ļaujot jums veltīt savu vērtīgo laiku citām aktivitātēm.
  • Ekspertīze: Profesionālie montētāji ir prasmīgi un pieredzējuši, lai pareizi saliktu jūsu mēbeles, nodrošinot to stabilitāti un ilgmūžību.
  • Stresa samazināšana: Daudziem mēbeļu montāža var būt kaitinoša un biedējoša.